Rok szkolny 2018/2019

>>Inne lata szkolne<<


Grudzień

Gminny Turniej Mikołajkowy w Redzikowie

8 grudnia w Zespole Szkół w Redzikowie odbył się Gminny Turniej Mikołajkowy, w którym wzięli też udział uczniowie naszej szkoły. Drużyny składające się z uczniów kl. I – III wzięły udział w sportowych konkurencjach. Każdej z drużyn przydzielono do pomocy żołnierza amerykanskiego stacjonującego w Redzikowie. Wszyscy świetnie się bawili i miło spędzili czas w sobotnie przedpołudnie.

Wiesława Wódz


do góry

Tak Pomagam

W dniach 7-8.12.2018r. podczas bożonarodzeniowej zbiórki 24 wolontariuszy SKC z klas III-VIII ze Szkoły Podstawowej z Głobina zbierało artykuły spożywcze z długim terminem przydatności do spożycia oraz łatwe w przechowywaniu. Zbiórka była przeprowadzona w sklepie Biedronka przy Placu Dąbrowskiego w Słupsku. Produkty zebrane podczas zbiórki trafią do najbiedniejszych dzieci, rodzin wielodzietnych, osób samotnie wychowujących dzieci, bezdomnych, chorych i bezrobotnych, a także do osób pracujących, których nie stać na zakup żywności.

Akcję koordynowała opiekunka SKC- Sylwia Smuga


do góry

„Gorączka Złota” w Szkole Podstawowej w Głobinie.

1 grudnia 2018 roku z rąk Prezesa Zarządu Rejonowego PCK W Słupsku p. Mieczysława Wiszniewskiego otrzymaliśmy pamiątkowy ,okolicznościowy puchar za zajęcie I miejsca w konkursie „Gorączka Złota”.

Od wielu lat nasza Szkoła uczestniczy w ogólnopolskiej akcji „Gorączka Złota” zorganizowanej przez Polski Czerwony Krzyż . Akcja, polegała na zbiórce „złotych” monet o nominałach 1, 2 i 5 groszowych. Celem akcji jest pozyskanie środków na kolonie letnie dla dzieci objętych opieką PCK. Zbiórka ma także wymiar społeczny. Podczas akcji promowana jest idea wolontariatu – bezinteresownej pomocy drugiej osobie. Warto podkreślić fakt, że większość wolontariuszy to uczniowie, którzy pomagają swoim rówieśnikom.

W ubiegłym roku szkolnym przekazaliśmy do PCK w ramach akcji 90 kilogramów monet groszowych.

Koordynatorem akcji na terenie szkoły był Szkolny Klub Wolontariusza.

J. Lao


do góry

Ogłoszenie...
Zapraszamy osoby indywidualne, kluby sportowe oraz firmy do wynajmu pomieszczeń:

  • sali gimnastycznej na cele rekreacyjno-sportowe,
  • pomieszczeń dydaktycznych na cele szkoleniowe,
  • kuchni i stołówki - organizacja uroczystości komunijnych i innych.

informacje szczegółowe: (59) 847 10 50


Biuletyn Informacji Publicznej