Rok szkolny 2018/2019

>>Inne lata szkolne<<


Czerwiec

Pożegnanie klasy ósmej

19 czerwca w godzinach popołudniowych odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów z klasy ósmej. Spotkanie rozpoczął nowo wybrany przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Mikołaj Jęcek. Po złożonej przysiędze klasy ósmej głos zabrała Pani Dyrektor Renata Lemisiewicz, wręczyła statuetki Złotej Sowy - Lenie Kulak i Ucznia Roku - Milenie Duch. Pózniej wręczone zostały listy gratulacyjne wójta gminy Słupsk, wręczono nagrody książkowe dla uczniów kończących szkołę z wyróżnieniem. Zostały rozdane świadectwa ukończenia szkoły oraz zaświadczenia o zdanym egzaminie.

Został też nadany tytuł Sportowca Roku dla Kewina Poświętnego.

Absolwenci przygotowali program artystyczny z mottem "Nie wątp w błękit nieba, gdy nad Twoim dachem stoją ciemne chmury". Były łzy wzruszenia, podziękowania i kwiaty...

Po części oficjalnej odbył się Bal Absolwenta w Gminnym Ośrodku Kultury w Głobinie. Na bal została zaproszona Pani Dyrektor szkoły oraz wychowawca klasy. Było dużo śmiechu i radości.

Życzymy Wam samych sukcesów edukacyjnych i powodzenia w nowych szkołach.

Daniel Podkowicz


do góry

WRESZCIE WAKACJE!!!

Dnia 19. 06. 2019 roku zakończyliśmy kolejny rok szkolny, który był wyjątkowym, gdyż obfitował w ogromne zaangażowanie uczniów we wszystkich dziedzinach szkolnego życia.

Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu państwowego przez społeczność szkolną nastąpiło przekazanie sztandaru szkoły nowemu pocztowi. Następnie przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego, Lena, przekazała władzę swojemu następcy – Mikołajowi.

W trakcie uroczystości nagrodzono uczniów z najlepszymi wynikami. Świadectwa z wyróżnieniem odebrało 25 uczniów klas I – III i 41 uczniów klas IV - VII. W tym roku najwyższą średnią w szkole (5.83) uzyskała uczennica klasy Va Aleksandra Ćmiel.

Wyróżniono również uczniów, którzy mieli stuprocentową frekwencję, czyli nie opuścili ani jednej godziny lekcyjnej przez cały rok.

Pani Dyrektor podkreśliła, że  czas spędzony w szkole to nie tylko czas poświęcany nauce i poszerzaniu swojej wiedzy, to również miejsce, gdzie uczniowie rozwijają swoje pasje, miejsce codziennych spotkań z przyjaciółmi. Dyrektor szkoły podziękowała też rodzicom za całoroczne zaangażowanie w edukację swych pociech i w życie szkoły.

Wszystkim Rodzicom, Uczniom, Nauczycielom i Pracownikom życzymy

radosnych, wspaniałych, niezapomnianych, ale przede wszystkim bezpiecznych i beztroskich wakacji  oraz udanego wypoczynku z dala od wszystkich codziennych obowiązków...

G. Diak


do góry

Zakończenie - Zerówka

Chociaż słońce jasno świeci,
Trochę smutne są dziś dzieci.
Już koniec roku, zerówki mija czas,
Teraz wakacje czekają nas.

19 czerwca 2019r. odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku przedszkolnego oraz pożegnanie starszaków. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, odkrywania różnych tajemnic, wzbogacania wiedzy i podróży z porami roku szybko minęło. Nadszedł czas pożegnań i upragnionych wakacji

Uroczystość rozpoczęła się Polonezem w wykonaniu ,,zerówkowiczów”. W części artystycznej starszaki dostojnie prezentowały swoje umiejętności taneczne i recytatorskie. Do prezentacji włączyli się także młodsi przedszkolacy, którzy serdecznymi życzeniami i piosenką pożegnali kolegów kończących zerówkę. Na koniec uroczystości wszystkie dzieci otrzymały dyplomy i pamiątkowe książeczki ufundowane przez swoich rodziców. Były także nagrody książkowe dla starszaków, którzy w ciągu całego roku sumiennie wypełniali swoje przedszkolne obowiązki. Odznakę ,,Wzorowego przedszkolaka”, za wzorową pracę, przykładną frekwencję i sukcesy w konkursach na różnych szczeblach, otrzymał w tym roku Oliwier Ogar. Nagrody oraz przypinki dla absolwentów zakupiła Rada Rodziców. Podziękowania i dyplomy otrzymali także rodzice. Wychowawczyni grupy podziękowała rodzicom za ich bezinteresowną pomoc i aktywne uczestnictwo w życiu grupy przedszkolnej.

Kolejni absolwenci kończą zerówkę. Po wakacjach rozpoczną naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom życzymy bezpiecznych i radosnych wakacji.

Mariola Paszkiewicz


do góry

„Wakacji nadszedł czas”

Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku szybko minęło i nadszedł czas pożegnań oraz upragnionych wakacji.

19 czerwca w punkcie przedszkolnym odbyła się uroczystość zakończenia roku przedszkolnego 2018/ 2019. Był to dzień szczególny - pełen wzruszeń i przeżyć dla przedszkolaków, rodziców oraz nauczycieli.

Na początku wystąpiły dzieci, a ich program artystyczny o tematyce wakacyjnej zachwycił widownię. Przedszkolaki recytowały wiersze i śpiewały piosenki nie tylko w języku polskim, ale również w angielskim.

Po części rozrywkowej przyszedł czas na podziękowania dla przedszkolaków oraz rodziców. Pani Dyrektor wręczyła dzieciom dyplomy oraz nagrody książkowe. Z kolei rodzice, którzy byli najbardziej zaangażowani w życie grupy i udzielali się bezinteresownie, otrzymali podziękowania.

Na zakończenie spotkania Pani Dyrektor oraz nauczycielki życzyły wszystkim słonecznych, bezpiecznych wakacji, udanego wypoczynku, wspaniałych przygód i spotkań z ciekawymi ludźmi oraz niezapomnianych przeżyć. Do zobaczenia we wrześniu!!!


do góry

SKC w obiektywie

Podsumowanie działalności wolontariuszy SKC w naszej szkole w roku szkolnym 2018/19 - obejrzyj prezentację

S. Smuga


do góry

Szkolny turniej szachowy

Szachy – to gra, która uczy rozwiązywania trudnych problemów, opanowania i koncentracji a nade wszystko kształtuje niekonwencjonalne myślenie. Nie wystarczy bowiem znać zasady obowiązujące podczas pojedynku ale także trzeba przewidzieć ruchy przeciwnika, nie dać się zaskoczyć a jednocześnie doprowadzić do szybkiego wygrania partii.

W bieżącym roku szklonym uczniowie klas czwartych mieli możliwość poznawania podstawowych tajników tej gry na cotygodniowych zajęciach. Ich zwieńczeniem i okazją do sprawdzenia swoich umiejętności był Szkolny Turniej Szachowy, który odbył się 18 czerwca

w naszej szkole. Bardzo duża grupa uczniów wyraziła chęć spróbowania swoich sił w turnieju. Emocje towarzyszyły wszystkim podczas każdej turniejowej partii szachowej.

Na pasjonatów szachów czekały dyplomy oraz wspaniałe nagrody ufundowane przez sponsorów. Zdobywcami pierwszych trzech miejsc zostali: Oliwier Kida – kl. IV b, Cezary Kalota – kl. IV b, Bartosz Sikorski – kl. IV a.

Wszystkim uczestnikom turnieju dziękuję za odwagę i chęć sprawdzenia swojej szachowej wiedzy po pierwszym roku nauki. Mam nadzieję, że kolejne turnieje również będą się cieszyć dużym zainteresowaniem.

Małgorzata Krajewska - Rigall


do góry

Dzień Pasji i Talentów.

Swoją obecnością zaszczycił nas autor 2 książek, były uczeń pani Grażyny Diak Kuba Łaszkiewicz.

Zaprezentowały się

2 szkolne zespoły taneczne:

- zespół tańca regionalnego Muszelki w tańcach Wiatraczki i Wim, jo wim oraz

- zespół tańca nowoczesnego Świetliki w utworach All stars i What do you mean

- szkolny chór w piosenkach Nie poddam się i Personal oraz

- klasa V wraz z chórem w utworach Ja mam tylko jeden świat i Lato, lato czeka

- koło teatralne przygotowane przez panią Grażynę Diak w kabaretonie Tajemniczy pokój pana dyrektora

Indywidualne prezentacje talentów rozpoczął

- Filip Niżewski z kl. V z piosenką House of gold

- Zuzia Mądra z kl.I w wierszach Daktyle i Szybko

- Paweł Kurak z kl. V z piosenką La da di

- Ola Miązek z kl. I z piosenką Wiosna

- Gabrysia Sikorska z kl. I z piosenką Kaktus

- Nikola Borkowska z kl. V z piosenką Radość najpiękniejszych lat

- Oskar Gliwka z kl. V wykonał 4 utwory instrumentalne na keyboardzie

Oglądnęliśmy 2 film promujące szkołę:

- pierwszy nakręcony przez Maksa Grala

- drugi wyreżyserowany przez 4 dziewczęta:

Agatę Sienkiewicz, Oliwię Węgierską, Patrycję Skwierawską i Wiktorię Katschke.

Po prezentacji talentów wystąpiła gościnnie para taneczna Klubu Tańca Sportowego Paktan w Słupsku Mikołaj Leśniak i Izabela Cabańska (była uczennica p. Grażyny Diak) w 2 tańcach towarzyskich.

E. Stec


do góry

Dzień Patrona w naszej szkole

14 czerwca 2019r. w naszej szkole odbyły się uroczyste obchody Dnia Patrona – Henryka Sienkiewicza.

Motywem tegorocznych obchodów były ważne wydarzenia z życia pisarza, pasje, zainteresowania, podróże i wątki przewodnie w jego twórczości.

Uczniowie - aktorzy przybliżyli najbardziej znanych bohaterów powieści H. Sienkiewicza. Dzięki pięknym strojom, nawiązującym do wybranych postaci Sienkiewiczowskich,  publiczność mogła podziwiać postaci: Janka Muzykanta, Zbyszka z Bogdańca, Stasia i Nel oraz Kalego. W prezentacji multimedialnej przybliżono postać Patrona – jego życie, twórczość i dalekie podróże. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się krótkie scenki rodzajowe. Szczególnie gromkimi brawami został nagrodzony występ Oliwii i Alka w mistrzowskim wykonaniu piosenki pt. „Dumka na dwa serca”, a także chóru szkolnego w niezwykłej wokalizie utworu „Qvo vadis”.

Zaś na holu można było obejrzeć wystawę książek Sienkiewicza i o Sienkiewiczu.

„Jesteśmy dumni, że nasi przodkowie wybrali Henryka Sienkiewicza na patrona naszej szkoły”- tymi słowami Pani Dyrektor zakończyła uroczystość. Z przyjemnością możemy odnotować, że uczniowie oglądający apel byli wyraźnie skoncentrowani i zainteresowani poruszaną tematyką. Świadczy to o tym, że sylwetka wielkiego Polaka, jakim niewątpliwie był Henryk Sienkiewicz, jest  wśród naszych uczniów niezmiennie żywa, a jego twórczość i postawa stanowią wyraźny punkt odniesienia dla znacznej grupy uczniów.

G. Diak


do góry

Pielgrzymka Caritas

13.06.2019r. wolontariusze SKC uczestniczyli w Diecezjalnej Pielgrzymce Szkolnych Kół Caritas, gdzie zgromadziło się ponad 800 osób – wolontariuszy i ich opiekunów z całej diecezji.

Spotkanie rozpoczęło się Mszą św. w koszalińskiej katedrze. Liturgii przewodniczył bp senior Paweł Cieślik. Pielgrzymka wolontariuszy Caritas przeszła ulicami miasta. Było głośno i radośnie a następnie wzięli udział w koncercie zespołu Arki Noego.

Z nową energią i błogosławieństwem czekamy na kolejne akcje…

Opiekun SKC- Sylwia Smuga


do góry

„Gorączka Złota” w Szkole Podstawowej w Głobinie.

Nasza Szkoła przyłączyła się do do ogólnopolskiej akcji „Gorączka Złota” zorganizowanej przez Polski Czerwony Krzyż . Akcja, polegała na zbiórce „złotych” monet o nominałach 1, 2 i 5 groszowych.

Nasza Szkoła w ramach zbiórek klasowych w latach ubiegłych zebrała :

- w r. szk. 2016/17- 54 kg monet 1,2,5 groszowych ,

- w r. szk. 2017/18 -aż 90 kg monet.

Wyniki zbiórki tegorocznej zostały zaprezentowane w tabeli.

J. Lao


do góry

SUPERKLASA

Kolejna edycja SUPERKLASA zakończona! Poniższe tabele przedstawiają wyniki z poszczególnych konkursów. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Zobacz tabele.

O. Bałuczyńska


do góry

„Bezpieczne wakacje”

W dniu 11 czerwca br. w naszej szkole odbyły się prelekcje nt. „Bezpieczne Wakacje”, prowadzone przez ratownika Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Słupsku. Spotkanie dotyczyło bezpieczeństwa w czasie wakacji. Przypomniano, że pływać wolno tylko w miejscach wyznaczonych i strzeżonych przez ratowników.

Zapoznano dzieci z zasadami bezpiecznej zabawy i wypoczynku nad wodą. Przypomniano zasady właściwego korzystania ze sprzętu ratowniczego i zasady korzystania ze sprzętu pływającego.

Zwrócono szczególną uwagę na fakt, że dzieci nad wodą powinny przebywać tylko pod opieką rodziców bądź opiekunów.

J. Lao


do góry

Wizyta w Bibliotece Publicznej w Słupsku

11 czerwca uczniowie klasy II zwiedzili Bibliotekę Publiczną w Słupsku. Dla większości drugoklasistów była to pierwsza wizyta w bibliotece miejskiej. Uczniowie zobaczyli najróżniejsze rodzaje książek od najmniejszej do największej, książki dźwiękowe i trójwymiarowe, które wzbudziły w nich najwięcej emocji.

Po przypomnieniu sobie zasad korzystania z biblioteki dzieci odwiedziły Klub Czarnego Krążka. Tam obejrzały stare odbiorniki radiowe, gramofony i adaptery. Poznały nie tylko książki w postaci papierowej, ale także audiobooki, książki sensoryczne oraz pisane w Języku Braillea.

Na zakończenie zajęć uczniowie wykonali zakładkę do książek.

M. Jakóbik-Zacharska


do góry

W „Leśnym Kocie”

8 czerwca klasa 4b wybrała się na długo wyczekiwaną wycieczkę do parku linowego „ Leśny Kot” w Słupsku. Prognoza pogody na ten dzień nie była pomyślna, ale na szczęście na miejscu było ciepło i słonecznie. Po założeniu sprzętu asekuracyjnego oraz kasków wszyscy uczestnicy przeszli krótkie szkolenie na temat zasad bezpieczeństwa obowiązujących w parku linowym. Następnie należało pokonać trasę szkoleniową. Uczniowie w skupieniu wysłuchali instruktorki i wszyscy sobie świetnie poradzili. Największą frajdą było jednak pokonanie właściwej trasy, która wymagała dobrej sprawności fizycznej i niemałej odwagi. Po zejściu z trasy uczniowie zjedli kiełbaski z grila, odpoczęli i obejrzeli ptaszarnię. Później były chwile szaleństwa na placu zabaw, a na zakończenie spacer przez las. To był wspaniały dzień!

A. Mering


do góry

ZIELONA SZKOŁA

W dniach 7-8 czerwca uczniowie klasy 4a udali się do Runowa – malowniczo położonej miejscowości, gdzie czekało na nich mnóstwo atrakcji a nuda nie doskwierała nikomu.

Pod okiem doświadczonych instruktorów dzieci zdawały egzamin z integracji klasowej. Pracując w grupach mieli za zadanie wybudować szałas, który by ich pomieścił i dał schronienie przed niespodziewanym deszczem, a także okazał się trwały i nie ugiął się pod naporem wiatru. Dodatkowo każda z osób miała za zadanie rozpalić ognisko przy użyciu krzesiwa. Przejście po moście linowym nad rzeką pokazało, że każdego uczestnika wyprawy cechuje odwaga i spryt.

Dzieci uczyły się też zdrowej rywalizacji podczas gry terenowej: „ Bitwa o Flagę”. Porządną dawkę adrenaliny dostarczyła również ścianka wspinaczkowa, która nie dla każdego okazała się łatwa do zdobycia. Wiele pozytywnych wrażeń czekało na czwartoklasistów w „Małpim Raju” – czyli na placu zabaw pełnym elementów wspinaczkowych.

Podczas pobytu w Runowie dzieci odwiedziły stajnię i poznały tajniki pielęgnacji koni. Najodważniejsi samodzielnie wykonywali zabiegi pielęgnacyjne koni, oczywiście pod czujnym okiem trenerki.

Dwa dni pobytu w tym malowniczym miejscu myślę, że pozostaną w pamięci każdego jej uczestnika jako niesamowita przygoda na łonie natury.

Małgorzata Rigall


do góry

Biwak klasy piątej

W dniach 17 – 19 maja, klasa V pojechała na biwak do malowniczego miejsca, które znajduje się w ośrodku wypoczynkowym „Leśnik” w Orzechowie. Po zakwaterowaniu poszliśmy na spacer, na wydmę orzechowską i na klif. Następnego dnia zaraz po śniadaniu wyruszyliśmy plażą do Ustki. Na usteckiej promenadzie spędziliśmy miło czas kupując pamiątki i słodkie przekąski. Popołudnie upłynęło nam na grach w Boule i „Bitwę balonową”, a wieczór spędziliśmy przy ognisku piekąc kiełbaski. W trakcie ogniska uczniowie mięli szansę wygrać słodkie niespodzianki odpowiadając na pytania z różnych dziedzin. W niedzielę odbył się ostatni punkt naszego biwaku - wspinaczka na wieżę widokową, która znajduje się obok ośrodka, w którym mieszkaliśmy. Szczęśliwi, zmęczeni, z małym niedosytem, że biwak trwał tak krótko wróciliśmy do domów. Uczniowie z klasy V spisali się świetnie. Wykazali się odpowiedzialnością, kreatywnością i udowodnili, że są zgraną grupą.

Urszula Kacprzak


do góry

Wycieczka do Ustki

8 czerwca klasa VII wraz z wychowawcą wybrała się na wycieczkę . Po długich i burzliwych dyskusjach klasa zdecydowała się na wyjazd do Ustki. Naszą wycieczkę rozpoczęliśmy od Ustki Zachodniej, gdzie zwiedziliśmy historyczne Bunkry Bluchera. Następnie korzystając ze sprzyjającej pogody udaliśmy się na spacer brzegiem morza. Po przejściu przez ruchomą kładkę dostaliśmy się do portu. Tam podziwialiśmy latarnię morską oraz zabudowę szachulcową uliczek Ustki.

Na zakończenie naszego wyjazdu udaliśmy się na małe co nieco - były lody, zapiekanki i gofry.

To był wspaniały dzień

M. Jakóbik-Zacharska


do góry

Edukacyjna wycieczka do Parku Dinozaurów

8 czerwca dzieci z oddziału przedszkolnego pojechały na wycieczkę do Łeby. Park Dinozaurów zrobił na przedszkolakach ogromne wrażenie. Trasa zwiedzania wiodła przez otwarte tereny, miejscami porośnięte trzciną i leśne zacisze wśród drzew. Spacer po uroczych terenach parku sprawił dzieciom wiele radości. Oprócz przepięknej przyrody i niesamowitej przestrzeni, mogły one podziwiać największe i najbardziej znane gatunki prehistorycznych gadów w ich naturalnej wielkości. Dzieci podziwiały też ogromne mamuty, słonie, niedźwiedzia i tygrysa szablozębnego. Z uwagą oglądały jaskinie, w których żyli ludzie pierwotni. Bardzo realistycznie czuły klimat minionych epok sprzed milionów lat, widziały jak wyglądało i rozwijało się wtedy życie w przyrodzie, życie ludzi i zwierząt.

Dużo radości sprawiły dzieciom przejażdżki różnymi pojazdami: pojazdem Flinstonów, Dinusiową Kolejką czy Kolejką Czerwonego Kapturka w czasie słuchania bajki. Kolejnym przystankiem było Koło Widokowe, gdzie z wysokości dzieci podziwiały cały park. Po przejściu ścieżki edukacyjnej w Magicznym Gaju, przedszkolaki odwiedziły wioskę indiańską i odkryły prawdziwe złoto w starej kopalni. Na końcu wyprawy dzieci obejrzały jeszcze mini zoo z różnymi gatunkami zwierząt. Z wycieczki wszyscy wrócili zmęczeni, ale zadowoleni. Pełni wrażeń i przemiłych wspomnień pożegnaliśmy Park Dinozaurów.

Mariola Paszkiewicz


do góry

Spartakiada przedszkolaków 2019’

Przedszkolaki z Głobina,
To wspaniała drużyna.
Dobry humor dzisiaj mamy
Do zabawy już ruszamy.

Zawody sportowe, pod hasłem Morskie opowieści” odbyły się 5 czerwca na Hali widowiskowo- sportowej w Jezierzycach. Organizatorem spartakiady było przedszkole Bajka z Jezierzyc. Nasz oddział przedszkolny reprezentowali: Marysia Szumska, Hubert Borkowski, Hania Taczała, Karolina Jędrzejczyk-Ciba, Kuba Leszczyński, Esterka Kalota i Oliwier Ogar. Wszystkim uczestnikom spartakiady towarzyszył bardzo dobry humor. Głównym celem spotkania reprezentantów wszystkich gminnych przedszkoli była nie tylko integracja grup przedszkolnych i wspaniała zabawa, ale przede wszystkim zachęcenie dzieci do aktywnego spędzania wolnego czasu oraz rozwijania swoich umiejętności i zainteresowań sportowych. Za I miejsce, ex aequo, nasze przedszkolaki otrzymały puchar.

Brawo !

Mariola Paszkiewicz


do góry

Medal dla Kewina

Uczeń naszej szkoły, Kewin Małek z klasy VII, 5 czerwca 2019 roku wziął udział w finale Wojewódzkiej Ligi Młodzików w Gdańsku w skoku wzwyż skoczył 170 cm. Drużynowo grupa ze Słupska zajęła I miejsce. Dzięki takiemu wynikowi Kewin został powołany na Ogólnopolskie Zawody Lekkoatletyczne Finału Nestle Cup 2019, które odbyły się 7 czerwca. Tam z wynikiem 183 cm. zdobył II miejsce w Polsce.

Kewin został zaproszony na XXV Jubileuszowy Ogólnopolski Finał Czwartków Lekkoatletycznych które odbędą się 15-16 czerwca.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

M. Jakóbik-Zacharska


do góry

Wizyta we Wdzydzach

1 czerwca dzieci z klas młodszych uczące się języka kaszubskiego były na wycieczce we Wdzydzach. Zobaczyły tam budynki charakterystyczne dla wiejskiego krajobrazu Kaszub: chałupy, dworki, wiatraki, kościółek, szkołę, warsztaty rzemieślnicze, m. in. kuźnię. W dawnej szkole wzięły udział w warsztatach ,,Dawno temu w szkole”. W kuźni kowal opowiedział im o zawodzie, który już zanika. Uczestniczyły też w warsztatach plastycznych w plenerze, grały w zbijaka gałganem, chodziły na szczudłach. Na pamiątkę zakupiły sobie drewniane zabawki. Pogoda nam dopisała, wycieczka była udana. Wszyscy zadowoleni wrócili do domów.

Wiesława Wódz


do góry

Spotkanie - Lednica

1.06.2019r. reprezentanci wolontariuszy SKC uczestniczyli w Ogólnopolskim spotkaniu Młodzieży nad Lednicą, gdzie zgromadziło się ok. 70 tysięcy młodych z całej Polski. Spotkanie przebiegało pod hasłem „ Wiesz, że Cię kocham”. Motywem przewodnim były słowa: ”Opowiem Ci o spowiedzi, opowiem Ci o Eucharystii” a podczas spotkania wszyscy uczestniczyli otrzymali pieczęć Bożej Miłości z wygrawerowanym napisem „Wiesz, że Cię kocham”. Nasi wolontariusze wzorowo i godnie uczestniczyli we wszystkich podpunktach programu, m.in. Koronce do Miłosierdzia Bożego, Mszy Św. , konferencji, adoracji Najświętszego Sakramentu , przejściu przez Bramę III Tysiąclecia, a nade wszystko czynnie i z pełną radością tańczyli i śpiewali do pieśni Siewców Lednicy.

Dziękuję za piękne świadectwo wiary

Opiekun wolontariuszy SKC- Sylwia Smuga


do góry

Ogłoszenie...
Zapraszamy osoby indywidualne, kluby sportowe oraz firmy do wynajmu pomieszczeń:

  • sali gimnastycznej na cele rekreacyjno-sportowe,
  • pomieszczeń dydaktycznych na cele szkoleniowe,
  • kuchni i stołówki - organizacja uroczystości komunijnych i innych.

informacje szczegółowe: (59) 847 10 50


Biuletyn Informacji Publicznej