Wyróżniający się uczniowie w roku szkolnym 2016/2017

Klasa I

Klasa II a

Klasa II b

Klasa III

Klasa IV

Klasa V

Klasa VI


do góry

Wyróżniający się uczniowie w roku szkolnym 2015/2016

Klasa I a

Klasa I b

Klasa II

Klasa III

Klasa IV

Klasa V

Klasa VI


do góry

Wyróżniający się uczniowie w roku szkolnym 2014/2015

Najlepsi uczniowie w klasach I-III

klasa I

  1. Nikola Borkowska
  2. Aleksandra Ćmiel
  3. Rozalia Kuńska
  4. Mikołaj Jęcek
  5. Paweł Kurak
  6. Hanna Skiba
  7. Julia Taczała
  8. Oksana Pestka
  9. Aleksandra Nowak
  10. Julia Bagińska
  11. Antonina Bagińska

klasa II

klasa III

Najlepsi uczniowie w klasach IV-VI

klasa IV

klasa V

klasa VI


do góry

Wyróżniający się uczniowie w roku szkolnym 2013/2014

Najlepsi uczniowie w klasach I-III

klasa I

  1. Mateusz Nadolny
  2. Franciszek Skiba
  3. Robert Osiewicz
  4. Kuba Faryna
  5. Jakub Ślusarski
  6. Krystian Gabriel

klasa II

klasa III

Najlepsi uczniowie w klasach IV-VI

klasa IV

klasa V

klasa VI


do góry

Wyróżniający się uczniowie w roku szkolnym 2012/2013

Najlepsi uczniowie w klasach I-III

Klasa I

Klasa II

Klasa III

Najlepsi uczniowie w klasach IV-VI

Klasa IV

Klasa V

Klasa VI


do góry

Wyróżniający się uczniowie w roku szkolnym 2011/2012

Najlepsi uczniowie w klasach I-III

Klasa I

Klasa II

Klasa III

Najlepsi uczniowie w klasach IV-VI

Klasa IV

Klasa V

Klasa VI


do góry

Wyróżniający się uczniowie w roku szkolnym 2010/2011

Najlepsi uczniowie w klasach I-III

KLASA I

KLASA II

KLASA III

Najlepsi uczniowie w klasach IV-VI

KLASA IV

KLASA V

KLASA VI


do góry

Wyróżniający się uczniowie w roku szkolnym 2009/2010

Najlepsi uczniowie w klasach I-III

KLASA I

KLASA II

KLASA III

Najlepsi uczniowie w klasach IV-VI

KLASA IV

KLASA V

KLASA VIa

KLASA VIb


do góry

Wyróżniający się uczniowie w roku szkolnym 2008/2009

Najlepsi uczniowie w klasach I-III

KLASA I

KLASA II

KLASA III

Najlepsi uczniowie w klasach IV-VI

KLASA IV

KLASA Va

KLASA Vb

KLASA VI


do góry

Wyróżniający się uczniowie w roku szkolnym 2007/2008

Najlepsi uczniowie w klasach I-III

KLASA I

KLASA II

KLASA III

Najlepsi uczniowie w klasach IV-VI

KLASA IVa

KLASA IVb

KLASA V

KLASA VI


do góry

Wyróżniający się uczniowie w roku szkolnym 2006/2007

Najlepsi uczniowie w klasach I-III

KLASA I

KLASA II

KLASA IIIa

KLASA IIIb

Najlepsi uczniowie w klasach IV-VI

KLASA IV

KLASA V

KLASA VIa

KLASA VIb


do góry

Wyróżniający się uczniowie w roku szkolnym 2005/2006

Najlepsi uczniowie w klasach I-III

KLASA I


do góry

KLASA IIa


do góry

KLASA IIb


do góry

KLASA III


do góry

Najlepsi uczniowie w klasach IV-VI

KLASA IV


do góry

KLASA Va


do góry

KLASA Vb


do góry

KLASA VIa


do góry

KLASA VIb


do góry

Ogłoszenie...
Zapraszamy osoby indywidualne, kluby sportowe oraz firmy do wynajmu pomieszczeń:

  • sali gimnastycznej na cele rekreacyjno-sportowe,
  • pomieszczeń dydaktycznych na cele szkoleniowe,
  • kuchni i stołówki - organizacja uroczystości komunijnych i innych.

informacje szczegółowe: (59) 847 10 50


Biuletyn Informacji Publicznej