Rok szkolny 2017/2018


>>Inne lata szkolne<<


Dokumenty do pobrania

Dzień Babci i Dziadka

21 i 22 stycznia to jedne z najpiękniejszych dni w roku. Właśnie w tych dniach nasze kochane babcie i dziadkowie obchodzą swoje święto. Z tej okazji uczniowie klas 1-3 zaprosili swoje babcie i dziadków na uroczystosść, którą przygotowali wspólnie na sali gimnastycznej. Zaproszeni goście mogli wysłuchać tam wierszy recytowanych przez swoje wnuki. Nie zabrakło też piosenek. Na końcu uroczystości zatańczył zespół taneczny "Świetliki". Następnie dzieci zaprosiły swoje babcie i dziadków do klas na ciasto i kawę. To był bardzo miły i serdeczny dzień.

T. Jaworska-Rudy


do góry

MOC EMOCJI PODCZAS MECZU KOSZYKÓWKI

10 stycznia uczniowie naszej szkoły mieli możliwość kibicowania drużynie „Czarnych Słupsk” podczas spotkania z Asseco Prokom Gdynia.

Oczywiście „CZARNE PANTERY” wygrały !!! ( 82:73).

Było to bardzo ciekawe spotkanie, pełne pozytywnych emocji.


do góry

W papugarni

W piątek 19 stycznia uczniowie z klasy 1 z wychowawczynią Teresą Jaworską - Rudy, po lekcjach pojechali na wycieczkę do Słupska do papugarni. Dzieci mogły tam zobaczyć kilkanaście gatunków papug różnej wielkości i w różnych kolorach. Dużą frajdę sprawiło im to, że mogły karmić te kolorowe ptaki. Papugi chętnie korzystały z pojemniczków z pokarmem ,a niektóre nawet kradły je dzieciom z rąk. Były też takie, które nie bały się usiąść na głowie czy na plecach dziecka. Wyjazd był bardzo udany i na pewno przyniósł wiele wrażeń.

T. Jaworska-Rudy


do góry

„Ziemia Zbawiciela”

14.01.2018r. w Kościele Parafialnym w Głobinie uczniowie naszej szkoły przedstawili program artystyczny zatytułowany „Ziemia Zbawiciela” , przygotowany przez katechetkę Krystynę Smuga wraz z p. Orianą Baułuczyńską, nad stroną techniczną czuwał p. Daniel Podkowicz. Nasi artyści zostali zaproszeni przez radną p. Barbarę Micio i przedstawicielkę rady parafialnej p. Elżbietę Wróbel. W podziękowaniu za przepiękny występ zostali nagrodzeni gromkimi brawami i obdarowani przepysznymi czekoladami.

S. Smuga


do góry

Ogłoszenie...
Zapraszamy osoby indywidualne, kluby sportowe oraz firmy do wynajmu pomieszczeń:

  • sali gimnastycznej na cele rekreacyjno-sportowe,
  • pomieszczeń dydaktycznych na cele szkoleniowe,
  • kuchni i stołówki - organizacja uroczystości komunijnych i innych.

informacje szczegółowe: (59) 847 10 50


Biuletyn Informacji Publicznej