Rok szkolny 2012/2013


>>Inne lata szkolne<<


Styczeń

Dzień Babci i Dziadka

Dnia 21 stycznia w naszej szkole klasa I i II przygotowały uroczysty apel z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci odświętnie ubrane śpiewały piosenki i recytowały wiersze dla zaproszonych gości. Babcie i Dziadkowie ze wzruszeniem słuchali swoich wnucząt. Spotkanie było bardzo udane . Wszystkim babciom i dziadkom życzymy wszystkiego najlepszego.

tekst: Teresa Jaworska-Rudy


do góry

Zabawa karnawałowa

Przed feriami 25 stycznia po południu w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa dla najmłodszych uczniów . W pięknie udekorowanej sali zebrały się dzieci , którym nie zabrakło pomysłów na karnawałowe stroje. Zabawie towarzyszyły konkursy , których uczestnicy nagradzani byli cukierkami. W trakcie zabawy każde dziecko obdarowane zostało paczką ze słodyczami. Panowała wspaniała atmosfera. Wszyscy byli radośni, nie było czasu na nudę.

tekst: Wiesława Wódz


do góry

Finał akcji proekologicznej!

W tym roku inaczej niż zwykle , z jeszcze większym zaangażowaniem i wysiłkiem pozyskiwaliśmy środki na XXI finał WOŚP. Prócz tradycyjnej skarbonki do której na terenie szkoły zebraliśmy kwotę 199, 49 zł , wszystkie klasy a nawet pracownicy szkoły przyłączyli się do zbiórki makulatury, dochód ze sprzedaży której zasilił konto WOŚP. Wzięliśmy tym samym udział w akcji na „Eko – Szkołę „której celem jest upowszechnienie idei segregowania śmieci, a tym samym kształtowanie postaw proekologicznych wśród dzieci i dorosłych. Jako szkoła zebraliśmy łącznie ponad 2 tony makulatury, ze sprzedaży której dołożyliśmy dodatkową cegiełkę finansową w kwocie 430 zł na XXI Finał WOŚP. W wyniku naszej między klasowej rywalizacji :

Wielką niespodzianą okazała się wiadomość ,że to nasza szkoła zdobyła tytuł „Eko – Szkoły” i w nagrodę -złote serduszko z nr 10 i certyfikatem autentyczności. Bardzo , bardzo dziękujemy wszystkim uczniom , rodzicom i pracownikom szkoły za wielkie zaangażowanie w tegoroczny XXI Finał WOŚP na terenie naszej szkoły!

Organizator Akcji – Szkolny Klub Wolontariusza


do góry

AKCJA „GÓRA GROSZA” w naszej szkole

Celem akcji Góra Grosza, organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom, jest zebranie środków na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym także na tworzenie nowych domów dla dzieci, rodzinnych domów dziecka, kwalifikowanych rodzin zastępczych oraz dla najbardziej potrzebujących domów dziecka, które realizują prorodzinne programy wychowawcze. Tradycyjnie już nad akcją patronat objęła Minister Edukacji Narodowej. Również uczniowie naszej szkoły przyłączyli się do tej zbiórki. Koordynacją na terenie szkoły zajął się Szkolny Klub Wolontariusza . Po 2 tygodniach zbiórki monet o najmniejszych nominałach ,wśród wszystkich uczniów szkoły udało się zebrać 20349 sztuk o łącznej wartości 396,83 zł. Nasze grosze ważyły łącznie 40 kilogramów.

W wyniku rywalizacji między klasowej :

Wszystkim wyróżnionym klasom gratulujemy! Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły zaangażowanym w zbieranie i liczenie pieniędzy, oj było co liczyć …..

Opiekunki Szkolnego Klubu Wolontariusza


do góry

Ogłoszenie...
Zapraszamy osoby indywidualne, kluby sportowe oraz firmy do wynajmu pomieszczeń:

  • sali gimnastycznej na cele rekreacyjno-sportowe,
  • pomieszczeń dydaktycznych na cele szkoleniowe,
  • kuchni i stołówki - organizacja uroczystości komunijnych i innych.

informacje szczegółowe: (59) 847 10 50


Biuletyn Informacji Publicznej