Rok szkolny 2012/2013


>>Inne lata szkolne<<


Luty

Podsumowanie I półrocza roku szkolnego 2012/2013

Dnia 5 lutego odbył się w naszej szkole apel podsumowujący pracę w I półroczu roku szkolnego 2012/2013.Pani dyrektor Renata Lemisiewicz omówiła sukcesy szkoły i uczniów , ich frekwencję, wyróżniła najlepszych uczniów z klas I-VI. Zwróciła się także do uczniów klasy szóstej, aby w II półroczu jeszcze bardziej starali się podwyższyć średnie swoich ocen. W szczególny sposób (słodkie niespodzianki) podziękowała uczniom- zwycięzcom w szkolnych konkursach.
Na zakończenie apelu pani dyrektor życzyła wszystkim udanych ferii i przypomniała zasady bezpiecznego zachowania się na śniegu i lodzie.

tekst: Daniel Podkowicz


do góry

SPOTKANIA Z CIEKAWYMI LUDŹMI

W lutym odbyło się w naszej szkole kolejne spotkanie z cyklu „Spotkania z ciekawymi ludźmi”. Tym razem naszą szkołę odwiedzili członkowie Klubu Adventure off Road ze Słupska. Opowiadali o swoich ostatnich podróżach w głąb Rosji. Słupszczanie na wyprawę pojechali terenowymi samochodami, dzięki którym mogli poruszać się w trudnych warunkach. Podróżnicy dojechali do Workuty i na Półwysep Jamał oraz do Murmańska i Archangielska. Wyprawie turystycznej przyświecało hasło „Ku pamięci”. Podróżnicy odwiedzili miejsca, gdzie pracowali i ginęli Polacy.

tekst: Małgorzata Jakóbik-Zacharska


do góry

Ogłoszenie...
Zapraszamy osoby indywidualne, kluby sportowe oraz firmy do wynajmu pomieszczeń:

  • sali gimnastycznej na cele rekreacyjno-sportowe,
  • pomieszczeń dydaktycznych na cele szkoleniowe,
  • kuchni i stołówki - organizacja uroczystości komunijnych i innych.

informacje szczegółowe: (59) 847 10 50


Biuletyn Informacji Publicznej