Rok szkolny 2008/2009


>>Inne lata szkolne<<


Wrzesień

Dzień Chłopaka w kl. II

Dziewczęta klasy drugiej co roku pamiętają i przygotowują swoim kolegom niespodzianki z okazji ich święta.

W tym roku chłopcy zostali obdarowani samochodzikami do samodzielnego „zmontowania” przy pomocy narzędzi, lizakami oraz piosenką.

Ewa Karnicka


do góry

Szkoła Policji w kl. II

W trosce o bezpieczeństwo naszych uczniów, już tradycyjnie w naszej szkole, drugoklasistów odwiedzają policjanci ze Szkoły Policji w Słupsku.

Podczas praktycznych zajeć przypominają i utrwalają zasady bezpiecznego poruszania się po drogach.

W tym roku nasi uczniowie otrzymali w prezencie znaczki odblaskowe, które przyczepione do plecaków pozwolą im być bardziej widocznymi na drodze.

Ewa Karnicka


do góry

Zbiórka żywności

We wrześniu uczniowie szkoły należący do Klubu Wolontariusza, gimnazjalistki z ZS Redzikowo i studenci zbierali żywność w markecie „NETTO” w Słupsku.

Dzięki wielkiemu zaangażowaniu wolontariuszy udało się zebrać 124 kg żywności, które Szkolne Koło Przyjaciół Dzieci, dziłające przy szkole, przekaże najbardziej potrzebującym rodzinom. Akcja jest organizowana corocznie przez Banki Żywności.

Wszystkim zaangażowanym w zbiórkę serdecznie dziękujemy.

opiekun Klubu Wolontariusza Małgorzata Jakóbik-Zacharska, Justyna Lao


do góry

Dzień Zdrowej Żywności

Impreza odbyła sie 29 września i przebiegała według następującego planu:

Marzena Żywiecka


do góry

Żandarmeria Wojskowa

22 września przyjechali do naszej szkoły panowie z Żandarmerii Wojskowej. Opowiedzieli nam o swojej pracy i przedstawili prezentację na temat bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Daniel Podkowicz


do góry

Sprzątanie świata

W sobotę 20 września nasza szkoła uczestniczyła w akcji
"Sprzątanie świata - Polska 2008". Kampanię rozpoczęły happening i konferencja prasowa w Warszawie. Więcej dowiesz się klikając >>tutaj<<.

Wszyscy uczniowie brali udział w akcji, zaopatrzeni w rękawice ochronne i worki na śmieci.

Przed rozpoczęciem zadania odbył się apel o tematyce bezpieczeństwa w czasie sprzątania terenu przy szkole i wyznaczonych dróg.

Posprzątaliśmy teren wzdłuż drogi w Głobinie, drogę do Kusowa i Stanięcina. Po wykonaniu zadania upiekliśmy kiełbaski na ognisku

Marzena Żywiecka


do góry

Dożynki gminne

Uczniowie klasy II i Vb w ramach edukacji regionalnej, pielęgnując nasze tradycje przygotowują okazjonalne programy na uroczystości dożynkowe obchodzone na naszym terenie.

W tym roku, 7 września uczniowie z wdziękiem zaprezentowali się na Gminnych Dożynkach, które odbyły się Bukówce.

Ewa Karnicka


do góry

Dożynki parafialne

21 września uczniowie klasy II przygotowali oprawę artystyczną i swym występem uświetlili Parafialne Dożynki, które odbyły się w Wieszynie na terenie gospodarstwa rolnego Rędzina.

Oba występy uczniów, przygotowanych pod kierunkiem wychowawczyni Ewy Karnickiej zostały bardzo ciepło przyjęte przez społeczność lokalną.

Ewa Karnicka


do góry

Zuchy na start

Po raz trzeci już zuchy z 55 gromady wzięły udział w „Harcerskim starcie”. W tym roku przez trzy dni bawili się w Słupsku. Przeszli mnóstwo kilometrów i zaliczyli wszystkie zadania. Gratulujemy.

Teresa Jaworska-Rudy


do góry

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2008/2009

1 września 2008 r. o godzinie 9.00 odbyła się inauguracja roku szkolnego 2008/2009. Uroczystość prowadziła nowa przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Magdalena Pawłyna. Po odśpiewaniu hymnu głos zabrała dyrektor szkoły pani Renata Lemisiewicz, która powitała serdecznie wszystkich zebranych i poinformowała o organizacji nadchodzącego roku szkolnego.

Później uczniowie klasy pierwszej złożyli uroczyste ślubowanie. Obiecali być dobrymi uczniami i Polakami. Oby dotrzymali słowa.

Bożena Michałowska


do góry

Ogłoszenie...
Zapraszamy osoby indywidualne, kluby sportowe oraz firmy do wynajmu pomieszczeń:

  • sali gimnastycznej na cele rekreacyjno-sportowe,
  • pomieszczeń dydaktycznych na cele szkoleniowe,
  • kuchni i stołówki - organizacja uroczystości komunijnych i innych.

informacje szczegółowe: (59) 847 10 50


Biuletyn Informacji Publicznej