Rok szkolny 2010/2011


>>Inne lata szkolne<<


Listopad

Wróżenie na Andrzeja

30 listopada uczennice klasy szóstej uraczyły nas wróżbami andrzejkowymi. Wszyscy chętnie skorzystali z tajemnych przepowiedni "młodych wróżek".

Daniel Podkowicz


do góry

5 porcji warzyw, soków i owoców.

Nasza szkoła bierze udział w programie "5 porcji warzyw, soków i owoców". Uczniowie klasy III mieli już pierwsze zajęcia. Wykonali dwa plakaty, rozpoznawali kształt i smak warzyw i owoców. Po tej lekcji znają ich wartości odżywcze. Następne zajęcia zimą.

Teresa Jaworska-Rudy


do góry

Kubuś Puchatek

W listopadzie uczniowie klasy III omawiali lekturę "Kubuś Puchatek". Książka tak bardzo im się spodobała, że wykonali kukiełki i zorganizowali w klasie teatr. Dobrali sie w grupy, wymyślali przygody misia i jego przyjaciół, pisali scenariusz, a następnie grali sceny. Zabawa była bardzo fajna.

Teresa Jaworska-Rudy


do góry

92 ROCZNICA ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI

Jak co roku staramy się godnie uczcić kolejną rocznicę odzyskania niepodległości. W tym roku uroczystość odbyła się 16 listopada. Uczniowie klasy piątej pod opieką nauczyciela historii, przygotowali uroczysty apel upamiętniający to ważne wydarzenie.

Marzena Tuliszka


do góry

Wizyta Ks. Biskupa Edwarda Dajczaka

Szczególny gość…
- ordynariusz Diecezji Koszalińsko- Kołobrzeskiej. W czwartek 4.11.2010r. w naszej szkole gościł Jego Ekscelencja ks. bp Edward Dajczak . Księdza Biskupa przywitała cała szkoła słowami piosenki „Bądź pozdrowiony gościu nasz”. Po krótkim powitaniu ks. Biskup udał się na spotkanie z uczniami kl. VI, gdzie odpowiadał na zadawane pytania. Po spotkaniu z uczniami dostojny gość spotkał się z nauczycielami pracującymi w naszej szkole i pozostawił nam następujące przesłanie: „Być człowiekiem uczymy się całe życie”-jest to dla nas najważniejsza lekcja. Ks Biskup podkreślił rangę zawodu nauczycielskiego i podziękował za ogromny trud nauczycielskiej pracy.

Krystyna Smuga


do góry

Ogłoszenie...
Zapraszamy osoby indywidualne, kluby sportowe oraz firmy do wynajmu pomieszczeń:

  • sali gimnastycznej na cele rekreacyjno-sportowe,
  • pomieszczeń dydaktycznych na cele szkoleniowe,
  • kuchni i stołówki - organizacja uroczystości komunijnych i innych.

informacje szczegółowe: (59) 847 10 50


Biuletyn Informacji Publicznej