Rok szkolny 2009/2010


>>Inne lata szkolne<<


Maj

Biegi podczas Targów Rolno – Kwiatowych

15 maja 2010 r., 8 ochotników z naszej szkoły wzięło udział w biegach podczas Targów Rolno – Kwiatowych w Strzelinie. Biegi te zakończyły się dla nas sukcesem. W kategorii dziewcząt ze szkół podstawowych Aneta Skoniecka zajęła pierwsze miejsce. Wśród chłopców drugie miejsce zajął Damian Zabiegałowski, a szóste Patryk Zawada. Pozostałym uczestnikom wręczono słodycze i napoje.

tekst: Urszula Kacprzak


do góry

Wiosna Literacka

Z okazji obchodów Majowych Dni kultury i Książki 17 maja, w dniu inauguracji XVII Słupskiej Wiosny Literackiej gościem naszej szkoły była P. Agnieszka Frączek – poetka, autorka książek dla dzieci, popularyzatorka pięknej polszczyzny. Na spotkanie przyszli uczniowie klas I-III oraz „Skrzaty” z zerówki. Pani Agnieszka stworzyła miłą atmosferę i szybko zjednała sobie sympatię małych słuchaczy i ich opiekunów. Uczennice klasy III przygotowały krótką recytację wierszy napisanych przez naszego gościa, a w podziękowaniu za spotkanie ofiarowały ręcznie robione, prześliczne kwiaty z papieru. Uczniowie klasy I zwrócili tez uwagę na to, że w ich podręczniku znajdują się wiersze Pani Agnieszki. Spotkanie zorganizowała p. Ewa Koszutowska w ramach pracy biblioteki szkolnej.

tekst: Ewa Koszutowska


do góry

Muszelki występują

Zespół taneczny „Muszelki” uatrakcyjnił uroczystą sesję Rady Gminy, która odbyła się 21 maja podczas obchodów Dni Gminy Słupsk. W związku z jubileuszem 20-lecia powstania samorządowych gmin w Polsce.

tekst: Ewa Karnicka


do góry

Święta Majowe

7 maja odbył się apel z okazji świąt majowych, który przygotowali uczniowie klas szóstych z naszej szkoły pod opieką P. Marzeny Tuliszki

tekst: Marzena Tuliszka


do góry

Łamigłówka

8 maja w Głobinie uczniowie szkół gminnych zmagali sie z zadaniami na Gminnym konkursie matematycznym „Łamigłówka”. Sześciu z nich przystąpiło do dogrywki o pierwsze miejsca. Dopiero na trzecim jej etapie wyłoniono pierwsze, drugie i trzecie miejsce. Zdobyli je w podanej kolejności:

Do pobrania zadania konkursowe

tekst: Daniel Podkowicz


do góry

Ogłoszenie...
Zapraszamy osoby indywidualne, kluby sportowe oraz firmy do wynajmu pomieszczeń:

  • sali gimnastycznej na cele rekreacyjno-sportowe,
  • pomieszczeń dydaktycznych na cele szkoleniowe,
  • kuchni i stołówki - organizacja uroczystości komunijnych i innych.

informacje szczegółowe: (59) 847 10 50


Biuletyn Informacji Publicznej