Rok szkolny 2009/2010


>>Inne lata szkolne<<


Luty

Mini Piłka Ręczna

13 lutego 2010 r. drużyny dziewcząt i chłopców wzięły udział w zawodach w mini piłkę ręczną. Rozgrywki zakończyły się II miejscem dla szczypiornistek i trzecim miejscem dla szczypiornistów.

tekst: Urszula Kacprzak


do góry

Występ Muszelek na Przeglądzie Kół Gospodyń Wiejskich

13 lutego, w Jezierzycach, uczniowie zespołu tańca regionalnego „Muszelki” swoim występem zainaugurowali V Powiatowy Przegląd Kół Gospodyń Wiejskich.
Tańce regionalne w wykonaniu trzecioklasistów zostały zaprezentowane przed licznie zgromadzoną publicznością, v-ministrem K. Plotzke, władzami : Starostwa Powiatowego w Słupsku i naszej Gminy.

tekst: Ewa Grabosz-Karnicka


do góry

Bal karnawałowy

Karnawał to wspaniały, radosny czas. Dzieci uwielbiają się przebierać, tańczyć i śmiać. Rodzice i nauczyciele, jak co roku szukają oryginalnych pomysłów na zabawę karnawałową dla dzieci. W naszej szkole zabawa odbyła się 10 lutego. Uczestniczyl w niej uczniowie klas I-III i oczywiście rodzice. Był to bal przebierańców. Takie bale sprawiają wiele radości najmłodszym. Mogą w tej jednej chwili poczuć się jak bohater z bajek. Pomysłów dzieciom na stroje nie brakowało, jak widać na zdjęciach.
Wszyscy bawili się znakomicie, a do tańca przydrywał zespół muzyczny, który bawił dzieci dzięki hojności Rady Rodziców. Oprócz tańców były też konkursy, w których chętnie brali również udział rodzice. Nie zabrakło też Mikołaja.

tekst: Teresa Jaworska-Rudy, Violetta Warmowska


do góry

Podsumowanie XVII Wojewódzkiego Konkursu pt. „Boże Narodzenie w twórczości plastycznej dzieci i młodzieży”

5 lutego w Sali Rycerskiej Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku, podczas uroczystej gali podsumowującej XVII Wojewódzki Konkurs pt. „Boże Narodzenie w twórczości plastycznej dzieci i młodzieży ”, trzecioklasiści za wykonaną szopkę betlejemską odebrali zaszczytną II nagrodę.
Laureatom konkursu, ku miłemu zaskoczeniu dzieci, nagrody ufundował również wójt Mariusz Chmiel, które wraz z gratulacjami wręczyła dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury – Teresa Krupa.
Nagrodzeni uczniowie postanowili umilić atmosferę rozdania nagród swoim występem, prezentując tańce regionalne. Ta przyjemna niespodzianka dla zaproszonych gości, spotkała się z wyrazami uznania ze strony organizatorów.

tekst: Ewa Grabosz-Karnicka


do góry

Ogłoszenie...
Zapraszamy osoby indywidualne, kluby sportowe oraz firmy do wynajmu pomieszczeń:

  • sali gimnastycznej na cele rekreacyjno-sportowe,
  • pomieszczeń dydaktycznych na cele szkoleniowe,
  • kuchni i stołówki - organizacja uroczystości komunijnych i innych.

informacje szczegółowe: (59) 847 10 50


Biuletyn Informacji Publicznej