Rok szkolny 2007/2008


>>Inne lata szkolne<<


Listopad

Loteria na rzecz schroniska dla zwierząt

Uczniowie samodzielnie zgromadzili, a następnie prowadzili sprzedaż fantów podczas loterii zorganizowanej na rzecz zwierząt ze schroniska. Zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup suchej karmy. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem. W najbliższym czasie uczniowie pojadą na wycieczkę do słupskiego schroniska.

Rocznica śmierci Henryka Sienkiewicza

15 listopada uroczyście obchodziliśmy 91 rocznicę śmierci patrona naszej szkoły Henryka Sienkiewicza. Odśpiewaliśmy hymn naszej szkoły, zuchy w imieniu całej społeczniości szkolnej złożyły wiązankę kwiatów pod pamiatkową tablicą poświęconą Litwosowi, a przewodniczący SU przypomniał najważniejsze wydarzenia z jego życia.


do góry

Obchody święta Niepodległości

Tegoroczne obchody Święta Niepodległości zainaugurował uroczysty apel przygotowany przez koło teatralne prowadzone przez panią Małgorzatę Kubik. Uczniowie przygotowali z tej okazji inscenizację nawiązującą tematyką do czasów, kiedy Polacy walczyli o niepodległość kraju. Apel stał się okazją do zadumy nad historią oraz do przybliżenia uczniom znaczenia słów patriota, patriotyzm.


do góry

wyjazd zuchów

W listopadzie gromada zuchów pojechała na trzydniowy biwak do Gdynii. Brali udział w Turnieju Antka Cwaniaka. Zuchy uczestniczyli w wielu ciekawych zajęciach, np.: Kung-Fu, taniec nowoczesny, taniec połączony z nauką. Byli też w parku technologicznym, gdzie mogli sami przeprowadzać różne doświadczenia. Bawili się też w podchody. Zabawa była świetna. Wszyscy chętnie pojadą za rok na następny turniej.


do góry

Ogłoszenie...
Zapraszamy osoby indywidualne, kluby sportowe oraz firmy do wynajmu pomieszczeń:

  • sali gimnastycznej na cele rekreacyjno-sportowe,
  • pomieszczeń dydaktycznych na cele szkoleniowe,
  • kuchni i stołówki - organizacja uroczystości komunijnych i innych.

informacje szczegółowe: (59) 847 10 50


Biuletyn Informacji Publicznej