Rok szkolny 2007/2008


>>Inne lata szkolne<<


Czerwiec

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2007/2008

20 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Podczas uroczystości zostały rozdane świadectwa z wyróżnieniem i nagrody, podsumowano konkurs czytelniczy indywidualny i klasowy, nastąpiło też pożegnanie wychowawcy klasy trzeciej Teresy Jaworskiej-Rudy. Program artystyczny składał się z piosenek zaśpiewanych przez zuchy. Następnie uczniowie rozeszli się do klas gdzie wychowawcy rozdali im resztę świadectw.
Życzymy wszystkim uczniom i nauczycielom wesołych wakacji.


do góry

Pożegnanie klasy szóstej

Od kilku lat pożegnanie klas VI stało się ważnym wydarzeniem w naszej szkole. Program tej uroczystości przygotowali absolwenci z wychowawcą Marzeną Żywiecką i nauczycielem języka polskiego, panią Małgorzatą Kubik. Szczególnym momentem było wręczenie świadectw, wyróżnień i dyplomów oraz nagród dla wyróżniających się uczniów. Właśnie uczeń klasy szóstej Bartosz Żydyk otrzymał tytuł „Ucznia roku”, a także „Sportowca roku”.


do góry

Koniec roku szkolnego w Zerówce

19 czerwca odbyło się zakończenie roku oddziału „zerowego”. Program artystyczny przygotowany przez dzieci pod kierunkiem pani Marioli Paszkiewicz obejrzeli zaproszeni rodzice, pani dyrektor i grono pedagogiczne. Dzieci miały okazję poznać i przywitać swojego przyszłego wychowawcę panią Teresę Jaworską-Rudy.


do góry

„Rusz Głową”

Jak co roku odbył się w naszej Szkole konkurs „Rusz Głową” zorganizowany przez Miariolę Paszkiewicz i Małgorzatę Jakóbik-Zacharską. Brali w nim udział uczniowie oddziału zerowego i klas I-III. W Komisji Sędziowskiej zasiadły: Danuta Bułygo, Wioletta Warmowska, Ewa Koszutowska. Pierwsze miejsce i tytuł Miniomnibusa uzyskała Paulina Priemut.


do góry

Apel O Zdrowiu Na Wesoło

Uczniowie klas „0” i II przygotowali apel o tematyce zdrowotnej. Dzieci przedstawiły krótkie inscenizacje wierszy J. Tuwima i J. Brzechwy.


do góry

Akcja „Cytrynka”

Uczniowie oddziału zerowego z panią Mariolą Paszkiewicz i zaproszonymi policjantami wzięli udział w Akcji „Cyrtynka”, która polegała na tym, że dzieci osobiście wręczały „słoneczka” kierowcom za prawidłową jazdę lub „cytrynkę” za łamanie przepisów ruchu drogowego.


do góry

Woda Dar Natury

Zespół trojga uczniów naszej szkoły brał udział w Regionalnym Konkursie Ekologicznym - „Woda Dar Natury” organizowanym przez Centrum Edukacji Ekologicznej przy Oczyszczalni Ścieków w Słupsku. Uczniowie przygotowali stronę internetową i rozwiązywali test. Zajęliśmy IV miejsce.

Marzena Żywiecka


do góry

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

W czerwcu jak co roku uczniowie naszej szkoły wybierali przyszły skład Samorządu Uczniowskiego. Po podliczeniu głosów okazało się, że przewodniczącym SU została Magda Pawłyna - uczennica klasy czwartej.


do góry

Festyn szkolny z WOPR

„NAD WODAMI BEZPIECZNIE Z WOPR”- pod takim hasłem odbył się festyn zorganizowany na terenie naszej szkoły. Uczniowie z wielką uwagą obejrzeli prelekcję multimedialną przygotowaną przez pana Michała Budzicha, naszego nauczyciela wychowania fizycznego, a jednocześnie ratownika WOPR . Byli świadkami zaprzysiężenia młodszych ratowników. Ślubowanie na sztandar odebrał Prezes WOPR w Słupsku pan Piotr Dąbrowski. Kolejnym punktem imprezy były niezwykle pasjonujące zajęcia na boisku. Uczniowie poznali działanie skutera wodnego, łodzi hybrydowej, uczyli się udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Każdy uczestnik festynu mógł wziąć udział w kilkunastu konkursach przeprowadzonych z wykorzystaniem drobnego sprzętu ratowniczego np. koła, czy też kamizelki ratunkowej. Rodzice zadbali o pyszne ciasta domowego wypieku i inne smakołyki. Dochód z festynu zostanie przeznaczony na potrzeby naszych uczniów.


do góry

Ogłoszenie...
Zapraszamy osoby indywidualne, kluby sportowe oraz firmy do wynajmu pomieszczeń:

  • sali gimnastycznej na cele rekreacyjno-sportowe,
  • pomieszczeń dydaktycznych na cele szkoleniowe,
  • kuchni i stołówki - organizacja uroczystości komunijnych i innych.

informacje szczegółowe: (59) 847 10 50


Biuletyn Informacji Publicznej