Rok szkolny 2007/2008


>>Inne lata szkolne<<


Grudzień

Zawody Mikołajkowe

W grudniu zuchy pojechały na turniej mikołajkowy. Bawiły się w Ośrodku Wychowawczym w Słupsku. Walczyły dzielnie i zajęły II i III miejsce. Na zakończenie otrzymały pełne torby nagród.


do góry

Światełko Betlejemskie

Jak co roku przed świętami Bożego Narodzenia zuchy wzięły udział w przekazaniu Światełka Betlejemskiego. W tym roku uroczystość odbyła się w kościele pw. Św. Jacka w Słupsku. Podczas mszy zuchy czytały Pismo Święte. Światełko Betlejemskie przyniosły do szkoły w Głobinie.


do góry

Gminny Konkurs „Sienkiewicza znać i czytać warto”

2 grudnia 2007 r. odbył się w naszej szkole I Gminny Konkurs Polonistyczny „Sienkiewicza znać i czytać warto”. Do zmagań konkursowych przystąpili uczniowie klas szóstych z naszej gminy. Uczestnicy wykazali się ogromną wiedzą o życiu i twórczości H. Sienkiewicza. Zwyciężyła Szkoła Podstawowa z Bierkowa. Komisja konkursowa przyznała dwa drugie miejsca szkole z Głobina i Wrześcia. Szkoła Podstawowa z Włynkówka zajęła III miejsce. Zwycięscy otrzymali nagrody, a wszyscy uczestnicy dyplomy i drobne upominki. Sponsorami konkursu byli Dyrektor SP Głobino i Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe. Konkurs przygotowała – polonistka – M. Kubik.


do góry

Mikołajki

6 grudnia, zgodnie z tradycją, odwiedził nas Mikołaj, który przyniósł worki pełne prezentów.

Miłą niespodzianką były też „Czekoladowe Mikołajki”, kótre otrzymaliśmy od Rady Szkoły.
Dziękujemy.


do góry

Marsz na orientację

Chociaż słońca na niebie było mało to zuchom nie przeszkadzało. Wzięły udział w marszu na orientację. Trasa była cudowna. Wiodła przez las, a na koniec pyszna grochówka i nagrody.


do góry

Poeci dzieciom

Tradycyjnie w naszej szkole odbył się kolejny przegląd wierszy pt. „Jesień w poezji i w piosence”. Celem przeglądu było propagowanie twórczości polskich poetów oraz zachęcenie dzieci do korzystania z biblioteki i czytania książek.

Do przeglądu przygotowywali się uczniowie klas 0 - III. Wszyscy uczestnicy, za wspaniałą recytację, śpiew i piękne stroje, otrzymali drobne upominki.

Organizatorkami przeglądu były panie: Małgorzata Jakóbik-Zacharska i Violetta Warmowska.


do góry

Ogłoszenie...
Zapraszamy osoby indywidualne, kluby sportowe oraz firmy do wynajmu pomieszczeń:

  • sali gimnastycznej na cele rekreacyjno-sportowe,
  • pomieszczeń dydaktycznych na cele szkoleniowe,
  • kuchni i stołówki - organizacja uroczystości komunijnych i innych.

informacje szczegółowe: (59) 847 10 50


Biuletyn Informacji Publicznej