Rok szkolny 2011/2012


>>Inne lata szkolne<<


Styczeń

Nasi kochani Dziadkowie

O święcie Babci i Dziadka nikomu nie trzeba przypominać, pamiętają o nim nawet najmłodsi. Z tej okazji, dnia 20 stycznia 2012 roku przedszkolaki zorganizowały uroczyste spotkanie. Dzieci, z pomocą wychowawczyni, przygotowały program artystyczny. Recytowały wiersze, śpiewały i interpretowały ruchowo piosenki. Na koniec wręczyły ukochanym babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane prezenty (laurki i kwiatki). Po części artystycznej zaproszeni goście udali się na słodki poczęstunek, który przygotowały mamy przedszkolaków. W ten sposób dzieci dziękowały swym babciom i dziadkom za miłość, zrozumienie i cierpliwość, którą od nich otrzymują.


do góry

Zabawy karnawałowe

Przed feriami odbyła się zabawa karnawałowa dla klas 4-6. Uczniowie zaproponowali swoją muzykę, przy której później się bawili. Klasa VI zadbała o karnawałowy wystrój Sali co wpłynęło na dobrą atmosferę podczas zabawy.

Tego samego dnia odbył się bal karnawałowy dla klas 0-III i punktu przedszkolnego. Imprezę prowadził zespół artystyczny „Frajda” ze Słupska. Dzieci doskonale się bawiły! Uczyły się tańczyć, brały udział w konkursach i ubierały swoje panie. Oczywiście wszystkich odwiedził tez Mikołaj z workiem prezentów.

tekst: Bożena Michałowska,
Teresa Jaworska Rudy


do góry

Projektu Eduk@cja - Jak dbać o bezpieczeństwo w sieci?

Cieszy nas, że nasza szkoła znalazła się wśród 33 placówek, które komisja konkursowa Fundacji Dzieci Niczyje wybrała spośród 121 nadesłanych projektów.
Ogólnopolski Konkurs mikrograntów „Dzień Bezpiecznego Internetu” realizowany jest w ramach programu grantowego „Bezpieczne dzieciństwo”. Wniosek naszej szkoły został pozytywnie rozpatrzony przez komisję grantową
i rekomendowany do dofinansowania. W ramach zaplanowanych działań od 16 stycznia do 16 lutego realizujemy w szkole zajęcia w ramach projektu „Eduk@cja - Jak dbać o bezpieczeństwo w sieci?” finansowane przez Fundację Dzieci Niczyje ze środków The Velux Foundations.
Głównym założeniem projektu jest promocja bezpiecznego korzystania z Internetu.
W ramach zaplanowanych działań projektowych uczniowie ich rodzice oraz nauczyciele poznają:

Dzień Bezpiecznego Internetu odbędzie się w szkole w dniu 16 lutego 2012 r. i będzie podsumowaniem wszystkich wcześniejszych działań.

koordynator: Marzena Tuliszka


do góry

Ogłoszenie...
Zapraszamy osoby indywidualne, kluby sportowe oraz firmy do wynajmu pomieszczeń:

  • sali gimnastycznej na cele rekreacyjno-sportowe,
  • pomieszczeń dydaktycznych na cele szkoleniowe,
  • kuchni i stołówki - organizacja uroczystości komunijnych i innych.

informacje szczegółowe: (59) 847 10 50


Biuletyn Informacji Publicznej