Rok szkolny 2006/2007


>>Inne lata szkolne<<


Kwiecień

Sprawdzian klas szóstych

Sprawdzian po klasie VI zaplanowano w bieżącym roku 8 kwietnia. Uczniowie pisali test, który sprawdzał umiejętności nabyte w szkole podstawowej tj. umiejętności:

Mocno trzymaliśmy za nich kciuki!!!


do góry

Gminny konkurs ekologiczny

W kwietniu w naszej szkole odbył się Gminny Konkurs Ekologiczny. W konkursie rywalizowali uczniowie z 5 szkół naszej gminy . Drużyna zuchowa przygotowała ekologiczne przedstawienie. Podczas konkursu panowała „zdrowa” rywalizacja.


do góry

obietnica zuchowa

W kwietniu, tego roku zuchy z naszej szkoły złożyły obietnicę zuchową. Obiecały być dobrymi i mądrymi dziećmi. Ciekawe, czy dotrzymają słowa? Na uroczystość przyjechał zastępca komendanta hufca Robert Chomicki. By zostać zuchem, należało przejść szereg prób. Wszystkim się udało! Gratulujemy!


do góry

wielkanoc - apel

Uczniowie klasy III b przez cały rok szkolny pod kierunkiem wychowawczyni Ewy Grabosz-Karnickiej pracowali nad projektem edukacyjnym pt. „Góra Rowokół i jej piękne kaszubskie okolice w twórczości wiejskiej poetki Henryki Jurałowicz", biorąc udział w II edycji organizowanego przez Centrum Edukacji Obywatelskiej ogólnopolskiego programu LITERACKI ATLAS POLSKI.

Jedno z wielu miłych spotkań trzecioklasistów, które odbyli z kaszubską poetką, Henryką Jurałowicz, odbyło się w naszej szkole na apelu z okazji zbliżającej się Wielkanocy.

Pani Henryka przybyła z założoną przez siebie kapelą „Zgoda”. Opowiadała o tradycjach wielkanocnych na Kaszubach, recytowała swoje, związane z tematem utwory poetyckie, przeplatając ludowymi przyśpiewkami przy przygrywce ludowej kapeli. Trzecioklasiści zaprezentowali przygotowany program artystyczny. Mieli możliwość popisania się znajomością kultury kaszubskiej. Przy akompaniamencie kapeli zatańczyli „Maruszkę” i „Szewca” oraz zaśpiewali „Kaszubski alfabet”. Spotkanie przebiegało w ciepłej, wiosennej, przedświątecznej atmosferze.


do góry

Ogłoszenie...
Zapraszamy osoby indywidualne, kluby sportowe oraz firmy do wynajmu pomieszczeń:

  • sali gimnastycznej na cele rekreacyjno-sportowe,
  • pomieszczeń dydaktycznych na cele szkoleniowe,
  • kuchni i stołówki - organizacja uroczystości komunijnych i innych.

informacje szczegółowe: (59) 847 10 50


Biuletyn Informacji Publicznej